קטגוריות

גולש יקר,

בבקשה לחץ על אחת
הפרסומות המוצגות באתר!

גולש יקר,

בבקשה לחץ על אחת
הפרסומות המוצגות באתר!
מופעל על ידי Blogger.

רומנטיקה


סטפ אפ 3 | Step Up 3 [תרגום מובנה]

סרט המשך שלישי במספר בסדרת סרטי סטפ-אפ, הפעם בתלת מימד. קבוצה של רקדני רחוב מניו יורק חוברת לסטודנטים מאוניברסיטה NYU כדי לנצח בקרב ריקודים מול אחת מקבוצות ההיפ-הופ הטובות בעולם. תחרות שתשנה את חייהם לנצח.

לינק לצפייה בסרט: http://www.megavideo.com/?v=QIWL9CBU

                      Vodix                      
המילה האחרונה | The Last Word [תרגום מובנה]

סופר מתבודד מנהל את חייו בהשראת אנשים אחרים הוא כותב מכתבי התאבדות,חייו נמצאים תמיד בעליה וירידה אבל כל זה משתנה כאשר הוא מנהל רומן רועש עם אחות של אחד הקליינטים שלו,אבל וינונה מנסה לשנות את חייו והוא מתלבט בינה לבין ההתאבדות שלו.

לינק לצפייה בסרט: http://www.megavideo.com/?v=H7I5UCNO


                      Vodix                      השיר האחרון | The Last Song [תרגום מובנה]


דרמה המספרת על נערה מרדנית בשם ורוניקה (מיילי סיירוס, "האנה מונטנה"), נגנית פסנתר מוכשרת, אשר נשלחת לחוף הדרומי לתקופת הקיץ בכדי להתגורר עם אביה, אשר להם אהבה משותפת למוזיקה. במהלך הקיץ היא מתחברת ומתאהבת בוויל, בן למשפחה מבוססת. מאהבתם היא לומדת מהם הדברים החשובים באמת בחיים, אך משבר משפחתי שפוקד את משפחתה מערער זאת.


לינק לצפייה ישירה: http://www.megavideo.com/?v=YZK1H07G


                      Vodix                      

כול הדברים הטובים | All The Good Things [תרגום מובנה]סרט עלילתי ראשון לבמאי של הסרט התיעודי המעולה, "לתפוס את הפרידמנים". מבוסס על מקרה אמיתי. סיפור אהבה ושערוריית מקרה רצח מסתורי ולא מפוענח בעיר ניו יורק.
דויד מארקס הוא הבן של טייקון נדלן בניו-יורק, הוא מתחתן עם קייטי סטודנטית יפה בת מעמד הפועלים. ביחד הם בורחים למגורים מחוץ לעיר באזור ורמונט. אבל אביו של דיויד מושך אותו בחזרה לעיר. קייט חוזרת ללימודי הרפואה וחוזרת לחיות את חייה לפני שנישאה לדיויד. ודיויד מתחיל להתנהג באלימות ושתלטנות. סודות המשפחה מתחילים לצוץ ואז קייט נעלמת מבלי להשאיר סימון. עשרים שנה 
לאחר מכן כאשר חברתו הטובה נרצחת, תיק ההעלמות בן 20 השנה עלה שוב.

לינק לצפייה ישירה: http://www.megavideo.com/?v=YY560UY1


                      Vodix                      

הולכים רחוק | Going The Distance [תרגום מובנה]


ארין (דרו ברימור) וגארט (ג'סטין לונג) נפגשו במקרה בבר קטן בניו יורק. הניצוצות עפו והשניים בילו יחד את הקיץ. שניהם ידעו שהקשר זמני ויסתיים עם חזרתה של ארין לסן פרנסיסקו. אולם ברגע האמת, הם החליטו שאולי כדאי לנסות לנהל קשר בטווח רחוק, בתקווה שיום אחד הם יכלו לעשות דברים קצת אחרת.


לינק לצפייה בסרט: http://www.megavideo.com/?v=CW1DZUF1

גולש יקר,

בבקשה לחץ על אחת
הפרסומות המוצגות באתר!

גולש יקר,

בבקשה לחץ על אחת 
הפרסומות המוצגות באתר!